قیمت و خرید ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM | یاس ارتباط

ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM

Cisco GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP Transceiver

برند : سیسکو
شناسه محصول : 65712
انتخاب رنگ
  • نقره ای
انتخاب گارانتی
+ 1 -

قیمت: 320,000 تومان

در انبار موجود می باشد.

آیا قیمت مناسب تری سراغ دارید؟

بلی خیر

ویژگی های محصول

  • قابلیت استفاده بصورت Single-mode و Multimode
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • برد عملیاتی : 550 متر
بیشتر
کمتر
  • علاقه مندی
  • اشتراک گذاری
  • بزرگنمایی
  • مقایسه
ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM
  • ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM
  • ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM
  • ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM
  • ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM
  • ماژول فیبر نوری گیگابیت سیسکو مدل GLC-LH-SM

ویژگی های محصول

گزارش نادرستی مشخصات
  • قابلیت استفاده بصورت Single-mode و Multimode
  • استاندارد : IEEE 802.3z
  • فرستنده و گیرنده LX / LH
  • برد عملیاتی : 550 متر
بیشتر
کمتر
  • مشخصات محصول
  • برند محصول
  • نظرات (0)