Loading...
Term And Conditions Page

شرایط عودت کالا

از برگشت کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش یاس ارتباط، خودداری کنید.

مشتریان وب سایت یاس ارتباط می توانند در صورت مشاهده هرگونه اشکال و یا ایراد فنی کالا تا هفت روز، به واحد ضمانت کالای یاس ارتباط اطلاع داده و کالا را عودت دهند. اما برای اینکه مطمئن شوید کالای شما شامل این گارانتی می شود یا نه، حتما تا انتهای این برگه را مطالعه فرمایید و نکات زیر را نیز بعد از دریافت کالا رعایت کنید:

 • در صورتی که قصد استفاده از گارانتی هفت روزه یاس ارتباط و یا عودت کالا را دارید، حتما کارت کالا، جعبه اصلی کالا و محتویات جعبه را در طی این هفت روز نزد خود نگه دارید و از مخدوش کردن یا از بین بردن حتی بخش از آن نیز خودداری کنید.
 • مسئولیت نحوه استفاده از کالا ، نحوه حمل و نقل، جابه جایی با مشتری گرامی می باشد.
 • نحوه نصب و راه اندازی، و همچنین تنظیمات دستی بر عهدی مشتری گرامی می باشد.
 • استفاده از کالا در شرایط غیر؛ که در دفترچه راهنمای کالا توسط سازنده کالا توصیه شده؛ از سوی وب سایت یاس ارتباط توصیه نمی شود و مسئولیت پیامد آن با مشتری است.
 • از برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، جدا خودداری کرده. این موارد سبب عدم پذیرفتن کالای مرجوعی از سوی یاس ارتباط می گردد.
First Img
Second Img

اگر کالای خریداری شده ایراد فنی و یا ظاهری داشته باشد:

 • اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به بخش خدمات پس از فروش یاس ارتباط اطلاع داده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصول به همراه تمامی متعلقات همراه تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن‌ها جداً خودداری شود.
 • شرکت یاس ارتباط مسئولیتی در قبال اشکال‌‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه‌ی کالا و قطعات تزیینی) که در اثر استفاده‌ی نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را برعهده نخواهد گرفت. استفاده‌ی نادرست پس از تحویل کالا شامل مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) می‌شود.
 • مسئولیت نحوه استفاده از کالا ، نحوه حمل و نقل، جابه جایی با مشتری گرامی می باشد.
 • نحوه نصب و راه اندازی، و همچنین تنظیمات دستی بر عهدی مشتری گرامی می باشد.
 • پیامدهای کاربری غیر معملول، و نگهداری در شرایطی که سازنده کالا آن را نامناسب معرفی کرده؛ با مشتری می باشد.
 • تعداد پیکسل سوخته کمتر از ۵ عدد در حد استاندارد بین المللی بوده و از ۵ عدد به بالاتر شامل گارانتی صفحه نمایش می شود.

استفاده از کالا در شرایط غیر و مخالف آنچه که در دفترچه راهنمای کالا توسط سازنده کالا توصیه شده؛ از سوی وب سایت یاس ارتباط توصیه نمی شود و مسئولیت پیامد آن با مشتری است.

ضمانت کالا

شرکت یاس ارتباط برای تمامی کالاهای قرار گرفته بر روی این وب سایت، ضمانت 7 روزه در نظر گرفته است. دقت بفرمایید که درصورت مشاهده هرگونه مغایرت فنی و ظاهری کالا، و همچنین ایرادات فنی و ظاهری؛ 24 ساعت مهلت اطلاع رسانی به واحد خدمات پس از فروش یاس ارتباط را خواهید داشت.

موارد زیر جزء مواردی است شامل ضمانت هفت روزه یاس ارتباط نمی شوند:

 • کالای بدون کارتن بسته بندی
 • کالای بدون جعبه اصلی
 • کالا با کسری اقلام همراه
 • ایرادات فنی کالا که توسط استفاده نادرست کاربر بر کالا ایجاد شده باشد.
 • ایرادات ظاهری (اعم از خش، شکستگی، فرورفتگی، و ....) که بر اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شده باشد.
Third Img
Third Img

مغایرت کالا تحویل گرفته شده با کالای درج شده بر روی وب سایت

توصیه می کنیم قبل از خرید تمامی مشخصات فنی کالا را مطالعه و عکس های آن را تماما مشاهده کنید و پس از آن اقدام به خرید کنید. اما در صورتیکه تمامی موارد را در نظر گرفتید اما کالایی که دریافت کردید مغایرتی در اقلام همراه، مشخضات فنی و همچنین مشخات ظاهری اعلام شده بر روی وب سایت داشت، نکات و اقدامات زیر را در نظر بگیرید:

 • هرگونه مغایرت از مشخصات فنی و ظاهری کالا و یا همچنین کسری اقلام همراه کالا، حداکثر ظرف 24 ساعت کاری باید واحد خدمات پس از فروش یاس ارتباط اطلاع رسانی شود. جهت برقراری ارتباط می توانید از طریق شماره تماس 88905419 داخلی 106 و همچنین آدرس ایمیل yasertebat@gmail.com تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت امکان تشخیص مغایرت و کسری کالا بدون باز کردن بسته بندی، رسیدگی به در خواست پیگیری مشتری زمانی ممکن خواهد بود که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اولیه و اصلی خود خارج نشده باشد. از جمله مواردی که می توان از روی بسته بندی تشخیص داد می توان به مواردی چون رنگ و مشخصات کاالا درج شده بر روی جعبه نام برد.
 • در صورتی که نتوان از روی بسته بندی انجام شده و یا بسته بندی اورجینال مغایرت و یا کسری اقلام را تشخیص داد، لازم می باشد که کارتن و بسته بندی اصلی کالا را نزد خود نگه دارید و از دور انداختن آن جدا خودداری کنید.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه‌ی اصلی خود به یاس ارتباط بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه‌ی اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، ضمانت قبول بازگشت کالا و امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد(در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

راهنمای شرایط انصراف از خرید

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با واحد فروش، سفارش را لغو نمایید.

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هر گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه‌ی خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمام ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه‌ی همراه آن نیز الزامی است.

از آنجا که یاس ارتباط یک وب‌سایت خرده فروشی آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه‌ی کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

Third Img