Loading...
نام نویسنده: آرمین اسحاقی 2023-12-01 18:44:38

IOS 17.0.3 مشکل داغ شدن آیفون 15 را برطرف می‌کند

 

در یک بروزرسانی فوری از شرکت اپل، سیستم عامل IOS بروزرسانی جدید خود را به کاربران معرفی کرد. IOS 17.0.3 برای کاربرانی که گوشی آیفون 15 را دارند کاملا ایده آل خواهد بود؛ زیرا از گرم شدن بیش از حد دستگاه‌ها که برای این سری از گوشی‌های اپل به وفور دیده می شود، جلوگیری می‌کند.

کدام مدل از گوشی های آیفون با این سیستم عامل سازگار هستند؟

نکته اول این است که گوشی شما باید حداقل در سال 2018 به بعد تولید شده باشد. این بدین معناست که گوشی‌های نسل دوم و سوم SE، آیفون Xs، Xr و جدید‌تر یعنی آیفون 11، آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرومکس و ... می‌توانند از آپدیت جدید این سیستم عامل استفاده نمایند. برای دریافت بروزرسانی جدید نگران نباشید، زیرا حجم آن مناسب و سبک است. قسمت Setting را باز کرده، روی گزینه General و سپس Software Update را کلیک نمایید. با زدن Download and Install بروزرسانی را آغاز نمایید.

IOS 17.0.3 مشکل داغ شدن آیفون 15 را برطرف می‌کند

چرا اپل در زمان کوتاهی آپدیت سیستم عامل خود را منتشر کرد؟

حتما این روزها شنیده‌اید که گوشی Iphone 15 به شدت گرم می‌شود و این مشکل منجر به دلسرد شدن کاربران علاقه‌مند به این سری از گوشی‌های اپل شده است. این بروزرسانی مشکل گرم شدن آیفون 15 اپل را از بین می‌برد. البته این نکته را می‌‎دانیم که iOS 17.1 از قبل نسخه‌های بتا را پشت سر گذاشته و خود مدیران شرکت اپل نیز تاکید داشتند که این بروزرسانی کاملا جدید و مجزا است، اما دقیقا مشخص نبود که سرعت انتشار آن بسیار سریع باشد. 

اپل امیدوار است این بروزرسانی نیاز همه کاربران را به سرعت برطرف نماید و در حال تشویق کاربران برای دریافت بروزرسانی جدیدتر است. در کنار دلیل اصلی آپدیت، رفع مشکلات امنیتی و جلوگیری از خطرات حملات به اطلاعات کاربران نیز از بهبود یافته و در حال برطرف شدن است. به طور کلی ویژگی جدید دیگری در گزارشات به چشم نمی‌خورد و صرفا برای حل مشکلات کاربران آیفون 15 این آپدیت منتشر شده است.

منبع

نظرات (0)

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد اکانت کاربری خود شوید!