Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند گرند استریم

شرکت گرند استریم در سال 2002 تاسیس شده و راه‌کار‌های حرفه‌ای برای تولید تجهیزات شبکه به کار برده‌ است که ارتباط بین افراد را در بستر اینترنت آسان می‌کند. این برند جوایز متعددی در این زمینه دریافت کرده است و دفتر اصلی آن در بوستون ایالات متحده می‌باشد و سایر دفاتر آن در حدود 150 کشور دیگر قرار دارد. از مهم ترین محصولات این شرکت گیت وی و تلفن تحت شبکه می باشد.

مهم ترین هدف گرند استریم

نام این برند برگرفته از شاخص‌های کیفیت، نوآوری و قابل اطمینان بوده گرفته شده و حدود 20 سال است که محصولات ارتباطی آن در سطح شبکه رشد داشته و در تلاش است بهره وری، کارایی و کیفیت ارتباطات را در محیط منزل و کسب و کار ها افزایش دهد. محصولات تولید شده از قطعات کیفیت و مناسب تولید شده و بر اساس نیازها و اهداف بازار را توسعه دهند و شرکت پیش از فروش آنها را مورد تست و ارزیابی کارشناسان قرار داده تا از کیفیت آن اطمینان حاصل شود.

شعبه های متعدد گرند استریم

این شرکت در بیش از 150 کشور در سطح جهان دارای شعبات کاری بوده و محصولات آن مورد پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن قرار می‌گیرد. مهندسان و کارشناسان تولید از آموزش عالی، تخصص فنی برخوردار هستند تا تیم تحقیق و توسعه به بهترین نحو به پیشبرد اهداف گرند استریم بپردازد.

مشاهده متن