Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

بنر برند ای دیتا

 

لوگو برند ای دیتا Adata

شرکت ای دیتا (ADATA) در ماه مه سال 2001 تاسیس شده است و متعهد به ارائه راه حل های برتر حافظه است تا زندگی مشتریانش را از لحاظ دیجیتالی تواناتر کند. شرکت ADATA توانسته با استفاده از حرفه ای بودن و کمالگرایی محصولاتش را به برجسته ترین محصولات در زمینه طراحی کارت های حافظه تبدیل کند.

شرکت ADATA با پشتیبانی وامکانات فنی،همچنین به وسیله امکانات پیشرفته تولیدی و خدمات مشتری مداری توانسته بهترین راه حل هارا در تولید حافظه از جمله ماژول های DRAM، درایوهای فلش USB، کارت های حافظه، درایوهای SSD و هارد اکسترنال ارائه می دهد.

ADATA می داند که حرفه ای بودن و نوآوری، و همچنین ارزش محصولات و خدمات آن، رقابت پذیری شرکت را در بازار کنترل می کند. ارزش ایدیتا به کیفیت نیاز به انجام بالاترین استانداردها را ایجاد میکند، ایدیتا به وسیله نوآوری و توسعه مداوم محصولاتی تولید کرده که از انتظارات مشتری فراتر رفته و موفق شده بسیاری از جوایز بین المللی شناخته شده از جمله جایزه ملی نقره ای در تایوان، G-MARK ژاپن (جایزه طراحی خوب)، جایزه CES Innovations در ایالات متحده، جایزه طراحی iF Design و جایزه طراحی قرمز در آلمان را از آن خود کند.

مشاهده متن