Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند زبرا

زبرا (Zebra) یک شرکت آمریکایی است که در سال 1969 فعالیت خود را در زمینه تولید سخت افزارهای هوشمند آغاز کرد و با تعهد و تکیه به توانمندسازی تیم داخلی خود به موفقیت بسیار رسید. اقداماتی که مهندسان این شرکت برای تولید محصولات خود می دهند کاملا هوشمندانه است؛ به طوری که در شرایط سخت آب و هوایی نیز کارگران آنها در بالاترین کیفیت به کار خود ادامه دهند.

تقویت دستگاه‌های IoT

اکوسیستم و ساختار این شرکت مبتنی بر اتصالات اینترنت اشیا است که همین امر در پیشرفت صنعت تاثیر به سزایی دارد. از فناوری گرفته تا کابرانی که از این سیستم‌ها استفاده می‌کنند همگی در پیشبرد این سیستم تاثیر دارند و مدیران زبرا در تلاش‌اند که نیاز آنها را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف نمایند. از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند به برطرف‌کردن نیاز کاربران کمک کند، توجه به نیاز کاربران برای تکامل آنهاست.

چشم انداز زبرا

اهمیت دادن به اطلاعات می‌تواند در تصمیمات و اولویت افراد نقش فراوانی داشته باشد. این امر به مراتب در صنایع دیگر نیز به چشم می‌خورد و اکثر مهندسان نیز به داده‌ها و بینش حاصل از آن توجه فراوانی دارند. پایبندی به ساختارهای محیط زیستی، حفظ منابع زیست محیطی که از طریق بازیافت منابع صورت می‌گیرد، بخشی از تلاش زبرا برای داشتن برند مفید برای کره زمین است.

مشاهده متن