Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 23 از 23 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند ویوسونیک

شرکت ویوسونیک (ViewSonic) در سال 1987 در کالیفرنیا آمریکا تاسیس گردید و به سرعت یکی از مهم ترین تولیدکنندگان مانیتور و نمایشگر های بصری شد. با بهره وری از تعهد‌کاری، محصولات بصری آنها بیش از 3 دهه است که در رده محصولات پر فروش به حساب آمده و با ادغام آنها با ساختاری نوآورانه، اکوسیستمی جذاب و جامع را ایجاد کرده است.

یک کمپانی بین المللی

در حال حاضر ویوسونیک با بیش از 100 کشور در جهان در حال تجارت بوده و راه حل های ایده آلی برای استفاده آموزشی، تجاری و صنعتی ارائه می‌دهد. آنها در تولید محصولات دیگری نظیر ویدئو پروژکتور ها، سخت افزار‌های وایت‌برد و نمایشگر‌هایی که با قلم نوری کار می‌کنند نیز قدم هایی برداشته اند. با پیشرفت روزافزون هوش مصنوعی، روش‌هایی مانند یادگیری های مجازی و مجموعه جامع نرم افزاری ClassSwift را با هوش مصنوعی ایجاد کرده اند.

نگاه به نیاز مشتری

با تمرکز به ندای مشتریان به چالش ها و مشکلات آنها پاسخ می دهند و با تعیین اهداف بلند مدت و پذیرفتن بازخورد ها، نقاط ضعف خود را پذیرفته و به دنبال ایجاد رشد بیشتر هستند. با کاهش آسیب به منابع طبیعی و ساختار اقتصادی محصولات، هم برای جامعه و هم برای افراد کاملا مفید واقع شده اند.

مشاهده متن