Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 1 از 1 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند ویکومن

شرکت ویکومن (ViccoMan) در زمینه تکنولوژی و آی تی فعالیت داشته و از مهم ترین محصولات آن می توان به حافظه SSD و حافظه فلش USB اشاره کرد. از آنجایی که فناوری و اینترنت در حال توسعه و پیشرفت است، آنها با توجه به زمان محدود خود به دنبال رشد و توسعه هستند. یکی از مهم ترین دغدغه کاربران در این عصر ذخیره سازی اطلاعات آن هاست، لذا ویکومن با این علم در صدد تولید حافظه های اینترنال و اکسترنال بر آمده است تا فضای ذخیره سازی افراد به طرز مقرون به صرفه ای افزایش یابد.

آشنایی با Thumbdrive

Thumbdrive یکی از رایج ترین دستگاه های ذخیره سازی اکسترنال است که به منظور انتقال فایل ها یا ذخیره سازی موقت آنها در آینده مورد استفاده قرار می‌گیرد. زمانی که درایو به حداکثر ظرفیت خود می رسد و فضای کافی برای ذخیره سازی اطلاعات وجود ندارد، استفاده از کارت حافظه و هارد دیسک های اکسترنال کاملا مقرون به صرفه خواهند بود. البته SD کارت ها می توانند بیشتر از Thumbdrive ها ذخیره نمایند.

بهره وری از متخصصان خبره

اهمیت به نیاز مشتریان مهم ترین مبحث نزد مدیران ویکومن خواهد بود. آنها با استخدام تیمی خبره از متخصصان که درک بالایی از فناوری و تکنولوژی دارند، توانستند محصولات خوبی مانند کارت حافظه تولید کنند. تیم خدمات مشتریان به شما این اطمینان را می دهد که محصولات با کیفیت را خریداری می کنید.

مشاهده متن