Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 1 از 1 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند تفال Tefal

شرکت تفال در سال 1956 در فرانسه تاسیس شد که تولید کننده ظرف پخت و پر و لوازم خانگی است. از مهم ترین شاخص‌های تفال می‌توان به ظروف پخت و پز نچسب اشاره کرد که برای سخت کرد مواد‌غذایی به روغن خوراکی کمتری نیاز دارند. در کنار این محصولات لوازم خانگی مانند اتو بخار، جاروبرقی نیز در دسته تولیدات آنها قرار دارد.

تاریخچه تفال

مدیر عامل این شرکت برای اولین بار در سال 1954 ایده استفاده تفلون را در کف تابه‌ها را رو نمایی کرد که این مسئله کاملا اتفاقی بود، اما نتیجه شگفت انگیزی از خود نشان داد که طی دو سال توانست اولین ظروف نچسب را در سطح جهان تولید نماید. تلاش بی پایان تفال برای نوآوری و پیدا کردن راه حل های جدید همواره جواب داده و اولین اتو بخار شارژی را تولید کردند که استفاده آن برای افراد راحت تر از اتو برقی سیم دار است.

توسعه پایدار، فرصت های برابر، تغذیه متعادل برای همه افراد و مصرف کنندگان شعار تفال و شرکای آنها بوده که به بهبود و پیشرفت معنا دار آنها کمک شایانی کرده است. از آنجایی که مصرف کنندگان محصولات ایمن و مقاومی می خواهند، این امر برای تفال کاملا مهم و صادق است و کیفیت بالا و آشپزی سالم را در محصولات آنها می توانید مشاهده کنید.

مشاهده متن