Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند سیکوفایر

شرکت سیکوفایر (SeikoFire) در زمینه تولید تجهیزات فیبر نوری و ابزار تست فعالیت کرده و یک کمپانی پیشرو و حرفه ای در این زمینه است که به عنوان ISO9001 ثبت شده است. از مهم ترین محصولات آنها می توان به فیوژن اسپلایسر، OTDR، شناسه کابل نوری، برس فیبر و... تولید کرد.

اتصال دهنده های همجوشی سری S که توسط شرکت SeikoFire تولید شده اند دارای حقوق مالکیت معنوی مستقل در طراحی نرم افزار و سخت افزار هستند. آنها اولین اسپلایسر فیوژن اتوماتیک را در سال 2013 توسعه دادند. کاربران این محصول از فناوری بکار برده شده در این محصول، حجم کم، وزن سبک و حمل و نقل آسان آن استقبال کردند. همین امر باعث شد که سیکوفایر محصولاتش را به شکل بین المللی به سرتاسر جهان صادر نماید و کشورهایی نظیر تایلند، هند، برزیل، آرژانتین، استرلیا، فرانسه، اسپانیا و ... از مشترین اصلی این برند شدند.

مدیران سیکوفایر تمرکز اصلی خود را بر روی صنعتی کردن و بازاریابی پیشرفته تجهیزات خود گذاشته‌اند و سیستم مدیریت سازمانی مدرن آنها نیز نوید بر این امر است. با رعایت اصلی "کیفیت، ایمان و خدمات" به توسعه و تولید محصولات درجه یک در شرکت خود ادامه می‌دهند و بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه خواهند داد.

مشاهده متن