Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 1 از 1 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند سامسونیت

سامسونیت (Samsonite) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید کیف و کوله پشتی است که در حیطه کاری خود به شدت شناخته شده و مطرح می باشد. در سال 1910 فعالیت رسمی خود را به لطف مدیر خلاق خوب جسی شویدر در شهر دنور آغاز نمود. در ابتدا به تولید صندق مشغول به کار بودند و رفته رفته با تولید چمدان تجارت خود را گسترش دادند و با توجه به نیاز کاربران خود به گسترش برند خود اقدام کرده و پس از گذشت بیش از صد و ده سال همچنان موفق و ایده آل هستند.

تا قبل از سال 2012 آنها عمدتا روی نام تجاری خود متمرکز بودند و چمدان های مسافرتی تولید می کردند و سیستم کاری خورده فروشی در بین آنها مرسوم نبوده و به صورت عمده به کار خود می‌پرداختند. اما طی چند سال گذشته، به منظور توسعه برند خود دست به اقدامات خلاقانه ای زد و محصولات جدید‌تری نظیر کیف لپ‌تاپ، کوله پشتی کوه‌نوردی و ... زد که در بین کاربران بسیار جذاب و شیک به نظر می‌رسد.

با ایجاد مجموعه ای از برند های متنوع و در عین حال مکمل خود، گروه تجاری متعادل‌تری را تولید کرد و به مشتریان خود محصولات ترکیبی رقابتی را از طریق این کانال‌ها توزیع نمود. محصولات آنها به سرتاسر جهان و در قاره‌های آسیا، اروپا، آمریکای‌لاتین و ... توزیع می‌شود.

مشاهده متن