Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند سیف پال

سیف‌‎پال (SagePal) یک تیم قدرتمند که از توسعه دهندگان، طراحان و مهندسان پیشرفته می‌باشد که در زمینه ایجاد بستری ایمن در فضای کریپتو هستند. آنها به تریدر ها کمک می کنند که با استفاده از سیستم رمزگزاری از داده ها و رمزارز های خود محافظت نمایند.

سیف پال چگونه معروف شد؟

در سال 2018 ورونیکال وونگ، یکی از افراد قدیمی و کهنه کار در صعنت آی تی به کمک دو بنیانگذار دیگر، شرکت سیف پال را تاسیس نمود که در ابتدا یک کیف پول سخت افزاری را تشکیل می‌داد که راه‌حل های مدیریت رمزگزاری هوشمند و ایمن را تضمین می‌کرد. این محصولات برای کاربران حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای کاملا ایده آل و فوق العاده به نظر می‌رسید.

پیشرفت روزافزون

پس از گذشت چند سال سیف‌پال از یک استارتاپ معمولی به یک برند جهانی و معتبر تبدیل شد و قدرت نگهداری کریپتو را برای خیلی از تریدر‌ها تضمین نمود. امنیتی که در محصولات این شرکت وجود دارد قادر است حملات سایبری بالقوه و از هم پاشی سیستم ها را تشخیص داده تا از اطلاعات شما محافظت نماید.

خواسته کاربران در راس اولویت‌کاری آنها وجود دارد و به آنها کمک می‌کند تا نقشه و پلن کاری خود را ارتقا داده و محصولاتی قدرتمند‌تر که نسبت به شرکت‌های رقیب ایمن‌تر و بهتر باشد را تولید نمایند.

مشاهده متن