Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند نوکتوا

شرکت نوکتوا (Noctua) در سال 2005 در کشور اتریش تاسیس شد و یکی از برندهای پیشرو در زمینه تولید خنک کننده کامپیوتر می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این فن‌ها که مورد تحسین اکثر فروشندگان قرار گرفته، سر و صدای کم و فقدان نویز است. در حال حاضر نوکتوا در بیش از 30 کشور جهان در حال فعالیت بوده و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان به صورت حرفه ای و بی نقص توانسته در این زمینه به شهرت برسد.

فن آوری

با استفاده و ادغام علم روز و سیستم‌های شبیه سازی شده ایده آل، محصولات خوبی را تولید کرده است که نسبت به گذشته کاملا بهینه‌تر با کارایی بیشتر شده که همین امر منجر به کاهش میزان نویز و سایر مزایا در آن می‌باشد. پس از گذشت سال‌ها به طور مستمر در طراحی فن‌ها از پره‌های خوب و تکنولوژی جدید یاتاقان بهره برده که در ایجاد فضایی ساکت موثر است. سیستم SCD به دلیل ساختار طراحی آیرودینامیکی حرفه‌ای، کانال‌های شتاب‌دهنده جریان و زیر ساخت‌های داخلی استاندارد همگی در توسعه محصولات نوکتوا موثر واقع شده‌اند.

کاملا بروز

هر زمان که شرکت های AMD و اینتل پردازنده‌های نسل جدید را با سوکت‌های بروز ارائه می‌دهند، نوکتوا نیز محصولات سری جدید خود را با آن سازگار نموده و هیت‌سینک‌های آن دارای سیستم لحیم کاری عالی برای کارایی و دوام بالا هستند. فن‌ها در زمینه‌های مختلف زیادی مانند مهندسی خورشیدی، خنک کننده‌های LED، ابزارهای ذخیره‌سازی و انواع لوازم خانگی و حتی دستگاه‌های آزمایشگاهی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشاهده متن