Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند نینتندو

شرکت نینتندو (Nintendo) در سال 1889 در ژاپن تاسیس شد و شرکت نینتدنو آمریکا نیز که در سال 1980 تاسیس شده و در ردموند واشینگتن مستقر شده است، یکی از شرکت‌های متعلق به آنها می‌باشد. در ابتدای فعالیت این شرکت یک تجارت کوچک با تولید کارت‌های بازی "هانافودا" در کیوتو ژاپن آغاز به کار نمود و سال‌ها بعد در سال 1980 شروع به تولید بازی کرد. بازی ویدئویی Donkey Kong در سال 1981 یکی از پر فروش‌ترین دستگاه‌های بازی از نوع coin-operated باود.

توسعه و رشد شرکت نینتندو

Nintendo Entertainment System در آمریکا راه اندازی شد و با تولید بازی Super Mario Bros (قارچ خور) به محبوبیت فراوان رسید. در سال 1989 اولین سیستم بازی دستی قابل حمل به اسم Game Boy معرفی شده که در ابتدا به همراه بازی Tetris یک مورد خاص و جذاب به حساب می‌آمد. کمی بعد در سال 2006 سیستم Wii و چندین ویژگی پیشرفته دیگر نیز معرفی کرد که کنترل کننده های بی‌سیم حساس به حرکت، قابلیت وای فای داخلی و تعداد زیادی ویژگی دیگر، Wii را به پرفروش ترین کنسول نسل جدید بازار تبدیل کرد.

Nintendo Switch

در حال حاضر این شرکت به لطف این کنسول بازی که در سال 2017 راه اندازی شد در کل جهان شناخت می شود و با بازی های Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild به سرعت در سطح جهان رشد کرد. سیستم Nintendo Switch Lite نیز در سال 2019 به بازار روانه شد که نسخه سبک تر و جمع و جور تر از نینتندو سوییچ است و در غالب دستی قابل استفاده می باشد.

مشاهده متن