Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 1 از 1 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند متا Meta

شرکت متا یکی از توسعه دهندگان شبکه‌های آنلاین نظیر فیس‌بوک، اینستاگرم، واتس‌آپ، متا کوئست و ... است. این کمپانی چند‌ملیتی که در راس آن مارک زاکربرگ قرار دارد، یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان بوده و در میان 10 شرکت بزرگ سهام دار در آمریکا نیز محسوب می‌شود و در کنار آمازون، اپل، مایکروسافت و گوگل یکی از 5 شرکت معتبر آمریکا محسوب می‌گردد.

در سال 2018 جیسون روبین رهبر و هدایت کننده Oculus یک ایده تحت عنوان متاورس به مدیر فیس بوک معرفی کرد. با وجود صد‌ها میلیون دلار هزینه این ایده جذاب که منجر به ایجاد پلتفرم تجارت در واقعیت مجازی است، به نتیجه نرسیده و نتوانستند خود را نسبت به شرکت های اپل، گوگل و ... برتر سازند. در سال 2019 نیز متا شبکه لیبرا را تاسیس کرد که برای توسعه ارز دیجیتال استیبل کوین خود توسعه داده شده بود که این شرکت توسط پی پال و اول حمایت می‌شود.

محصولات شرکت متا (Meta)

در کنار تولید محصولات واقعیت مجازی، سخت افزار های غیر از سیستم VR نیز تولید می‌کند. اما در خصوص هدست های واقعیت مجازی Quest می‌توانیم بیشتر صحبت کنیم. این محصولات از پردازنده‌های مرکزی و گرافیکی قدرتمندی استفاده می‌کنند که برای غوطه ور شدن از فضای بازی مجازی کاملا مناسب و ایده آل خواهد بود. نمایشگر با کیفیت OLED در این محصولات دیده می‌شود که متناسب با قدرت دیدگان شما طراحی شده و فریم ریت مناسب و زمان پاسخ دهی ایده آل به لذت کافی را در هنگام بازی به شما خواهد داد.

مشاهده متن