Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند لسی

برند لسی (LaCie) از سال 1992 مشغول به کار شده و یکی از برند‌های فرانسوی آمریکایی تولید کننده حافظه‌های ذخیره‌سازی اکسترنال و اینترنال می‌باشد که در سطح جهان به شهرت فراوان رسیده و محصولات جذابی برای برای عکاسان، فیلم برداران و طراحان گرافیست حرفه ای تولید می‌کند. کیفیت ایده آل، عملکرد مناسب و خدمات پس از فروش از مهم‌ترین ویژگی‌های لسی می‌باشد.

آشنایی بیشتر با لسی

مدیران و کارشناسان این شرکت برای حفظ ارتباط خود با مشتریان و درک نیاز‌های آنها و ارائه خدمات بهتر، سعی در ایجاد مراکز داخلی و خط تولید و پشتیبانی فنی دائم محصولات خود کرده است. از مهم ترین فناوری‌های استفاده شده توسط آنها می‌توان به FireWire تا Thunderblot اشاره کرد.

اعتماد شرط اول LaCie

برای ایجاد بستری ایمن برای کاربران، آنها محصولاتی را برای حافظ داده‌های کاربران ایجاد کرده‌اند که به راحتی از بین نرفته و زندگی دیجیتال کاربران را به خطر نخواهد انداخت. در کنار نرم افزار مناسب، کیفیت ساخت نیز در محصولات آنها دیده خواهد شد و محفظه های آلومینیومی با دوام در هارد‌دیسک‌ها و حافظه‌های SSD و ... دیده می‌شود.

استفاده از مهندسان خبره

از همان ابتدا مهندسان خبره این شرکت به ایجاد محصولات هوشمند کمک شایان کرده اند. استعداد بالای طراحان یک در 15 سال اخیر علاوه بر محبوبیت نزد کاربران، به دریاف جوایز مختلف برای LaCie تاثیر گذار بوده است.

مشاهده متن