Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 14 از 14 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند کینگ مکس

شرکت کینگ مکس (KingMax) یک تولید کننده بزرگ در زمینه حافظه های رم و انواع اس اس دی SATA است. در سال 1989 در کشور تایوان تاسیس شده و حوزه کاری خود پیشرو و معروف می‎‌باشد. نه تنها دارای قابلیت‌های فوق العاده‌ای در توسعه محصولات خود است، بلکه به عنوان اولین تولید کنندگان در سطح جهان بوده که به صورت یکپارچه به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت‌های آی‌تی شناخته می‌شود. بنیان گذار و رئیس این شرکت استفاده از استراتژی‌های توسعه یافته و آینده نگر، قابلیت های فن‌آوری پیشرو در بازار را با یک سیستم خدمات مشتری رهبری می‌کند.

مدیریت حرفه ای

از سال 1999 پتنت‌های ایده آل Tiny BGA را تضمین کرده و محصولات ماژول DRAM را رشد داده است به طوری که نزدیک به بیش از 60 جایزه داخلی و خارجی را به پاس ارائه کیفیت ایده آل داشته است. دفتر اصلی کینک مکس در Hsinchu تایوان مستقر بوده که دارای گواهینامه مدیریت کیفیت می‌باشد و هر محصولی که در کارخانه آنها تولید می‌شود موظف به طی کردن تعدادی آزمایش دقیق و مهم برای تست کیفیت، سازگاری است.

سیستم توزیع بین المللی

با استفاده از سیستم های نمایندگی در سطح جهان که بطور مداوم با یکدیگر در ارتباط هستند و استراتژی های مدیریت کانال توزیع، یک سیستم بازاریابی همکاری نزدیک را بین بازارهای منطقه ای را در سراسر جهان ایجاد کرده است.

مشاهده متن