Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 39 از 39 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند اینوورسی

شرکت اینوورس در سال 1392 در ایران تاسیس شد و در زمینه فروش و توزیع تجهیزات الکترونیکی فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. به منظور گسترش فضای تولید داخلی و ایجاد شغل برای نیروی کار توانست در تولید قطعات کامپیوتری موفق عمل نماید.

حوزه فعالیت اینوورس

زمینه فعالیت شرکت اینوورس به 4 دسته اصلی تقسیم می‌شود : 1- مونتاژ و تولید کردن انواع محصولات کامپیوتری 2- اجرا و ارائه مشاوره در هوشمندسازی سیستم‌ها و شرکت‌ها 3- واردات انواع محصولات آی‌تی، شبکه و دیتاسنتر‌ها 4- خدمات پس از فروش به مشتریان و پشتیبانی همه روزه

مونتاژ قطعات کامپیوتر

مهندسان این شرکت با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن به مونتاژ و تولید انواع آل این وان، مانیتور، ماوس و کیبورد، سوییچ شبکه و مودم و ... کرده است که همین امر منجر به گسترش محصولات داخلی، ایجاد محیط کار برای نیروی کار و افزایش آگاهی از برند داخلی شده است. ارتباط نزیک مدیران این شرکت با تولیدکنندگان شرکت های مطرح دنیا، منجر به افزایش علم و تکنولوژی مورد نیاز برای تولید محصولاتشان شده است.

طراحی، اجرا و هوشمندسازی اکوسیستم داخلی

اینوورس با ایجاد زیرساخت های شبکه LAN و WAN و مشاوره دادن و اجرای مراکز داده بر اساس آخرین تکنولوژی NCPI توانسته امنیت شبکه را در شرکت های داخلی افزایش داده و در کنار آن خدماتی مانند فروش سیستم‌های نظارت تصویری و تلفن‌های تحت شبکه نیز ارائه می‌دهد.

مشاهده متن