Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 12 از 12 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 

لوگو برند هانی ول

هانی ول (HoneyWell) در سال 1906 در کشور ایالات متحده تاسیس شد و با بیش از 100 سال فعالیت در حوزه تکنولوژی به یک برند محبوب و مطمئن تبدیل شده است. دفتر اصلی هانی‌ول در شارلوت، کارولینای شمالی قرار دارد و عمده فعالین آنها در حوزه هوافضا، فناوریهای ساختمانی، PMT و SPS است. در زمینه تولید ماشین‌های اداری نظیر دستگاه بارکد خوان نیز حرف هایی برای گفتن داشته و طبق آمار بدست آمده نیروی کار آنها حدود 97 هزار نفر می باشد.

تاریخچه اسم گذاری هانی ول

اسم کنونی این کمپانی در سال 1999 با ترکیب شرکت هانی‌ول و آلی سیگنال رخ داد و زیبایی و خاص بودن آن در برند شدن و توجه بیشتر کاربران تاثیر‌گذار بوده است. در سال‌های 1999 هانی‌ول به شاخص میانگین صنعتی داوجونز پیوست که این فرایند تا سال 2008 ادامه داشته، اما مجدد در سال 2020 نیز از سر گرفته شد و یک سال بعد فهرست سهام آنها از بورس نیویورک به نزدک منتقل شد.

ساختار و فناوری شرکت هانی‌ول شامل 6 واحد تجاری نظیر Honeywell UOP، محصولات فلوئور، مواد الکترونیکی، رزین ها و مواد شیمیایی می‌شود. آنها پیشگاه سیستم کنترل اتوماسیون هستند و امکانات پیچیده صنعتی هانی‌ول با نحوه ایجاد اصولی مواد شیمیایی و کیفیت استاندارد ساخت کاملا تطابق دارد.

مشاهده متن