Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند فایبرهوم

شرکت فایبرهوم (FiberHome) یک شرکت ارائه دهنده در زمینه تجهیزات شبکه است که در سال 1999 تاسیس شد و همواره به پیشرفت و توسعه راهکار‌های ارتباطی در سطح جهان کمک می‌کند. با درک عمیق و خلاقیت در آنالیز اطلاعات توانسته کالاهایی نظیر مودم روتر فیبر نوری را با بالاترین کیفیت تولید نماید.

ماموریت اصلی فایبرهوم

افزایش پتانسیل در زمینه ارتباطات دیجیتال مهم‌ترین هدف فایبرهوم بوده که به سود جوامع خواهد بود. با تکیه بر سیستم مشتری مداری، تعهد و صداقت با مشتریان و نوآوری مستمر و توسعه تدریجی توانسته است در این زمینه به رشد زیادی برسد. حفظ کیفیت در تولید محصولات مهم ترین هدف فایبرهوم خواهد بود.

توسعه اینترنت 5G

با رشد و توسعه سریع سیستم ارتباطی در سطح جهان و پشتیبانی اکثر دستگاه ها از اینترنت نسل 5 یا همان 5G، وارد عصری جدید از تبادل داده ها با مقیاس بزرگتر و امکانات بیشتر شده‌ایم. در این موج گسترده که تمام صنعت را با فرصت های جدید مواجه کرده است، فایبرهوم نیز به دنبال تعمیق ساختار خود شده تا در این چالش مهم در حوزه آی تی سربلند بیرون آید. انجمن همکاری مشترک بین FiberHome و Omdia وضعیت فعلی و روند توسعه اینترنت 5G را بررسی کرده و از تحلیلگران و کارشناسان دعوت می کند تا در مورد اینترنت 5G و رشد و توسعه آن نظرات خود را بدهند.

مشاهده متن