Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند فدک FDK

شرکت تراشه پرداز حافظه فدک (FDK) در سال 1394 به منظور طراحی و توسعه قطعات کامپیوتر تاسیس گردید و با تکیه و بررسی دانش تخصصی مهندسان خود توانست به موفقیت برسد. در ابتدای راه فدک در زمینه تولید حافظه‌رم مشغول شد و با تکیه بر تیم تحقیقاتی خود و انجام یک سری فرایند مطالعاتی توانست آن را توسعه دهد که پس از مدتی تلاش موفق به تولید حافظه رم شد.

با وجود تحریم‌ها و مشکلاتی که در کشور ما به وجود آمده است، تهیه ماشین آلات و مواد اولیه برای تولید کالا‌ها سختی و موانع بسیار زیادی را برای فدک بوجود آورده بود که هیچکدام از این موارد نتوانست آنها را از ادامه مسیر بازدارد و فدک حافظه های رم گسترده‌ای را با انواع فرکانس‌ و ظرفیت‌های مختلف تولید کرده است.

این حافظه ها مطابق با استاندارد موسسه JEDEC ساخته شده و پس از طی کردن چندین تست نرم افزاری و سخت افزاری برای استفاده در هر سیستم کامپیوتری مناسب می‌باشد.

تولید حافظه SSD

پس از افزایش تقاضای حافظه های SSD، گروه فدک تصمیم به تولید این قطعه کرده که برای محقق شدن این امر، تیم توسعه و تحقیق آنها حدود 2 سال پژوهش نمود تا به ساخت و طراحی اولین اس اس دی آنها انجامید و هم اکنون انواع اس اس دی SATA و M.2 را تولید می‌کنند.

مشاهده متن