Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند فنتک Fantech

این شرکت در سال 2009 توسط 3 برادر در کشور اندونزی تاسیس شد و به سرعت به سمت رشد و پیشرفت حرکت کرد. شرکت فنتک (Fantech) یکی از شرکت‌های محبوب تولید کننده محصولات گیمینگ است که این هدف را در طراحی لوگو خود نیز نشان داده است. در بیش از صد کشور در سطح جهان، محصولات خود را به فروش رسانده و تخمین زده شده است که کاربران علاقه مند به فنتک به 5 میلیون نفر می‌رسند. این شرکت یکی از وفادارترین دنبال کنندگان را در سطح جهان دارد و دلیل این امر تمرکز بر روی کیفیت می‌باشد.

محصولات گیمینگ فنتک

این شرکت بر روی محصولات مختص بازی تمرکز دارد که برای گیمر‌های تمامی سنین و همچنین E-Sport کالاهای خوبی را تولید کرده است. تا به امروز از چندین تیم ورزشی الکترونیکی در جنوب شرق آسیا و در کشور‌های دیگر حمایت مالی کرده است. شعار "Gear Up and Win" برای گیمر ها تدارک دیده شده تا رغبت آنها را برای انجام بازی‌های رقابتی افزایش دهد.

در حال حاضر فنتک در بیش از 20 دفتر در سرتاسر جهان داشته که در سال 2022 جایزه TechPowerUp را برای کیبورد مکانیکال HotSwap مدل MAXFIT67 دریافت نمود. همچنین در همین سال در کشور اندونزی جایزه برتر تولید محصولاتی کیبورد‍‌های گیمینگ، ماوس و هدست گیمیتگ را دریافت کرد.

مشاهده متن