Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند دی نت

شرکت دی نت در سال 1995 فعالیت رسمی خود را با فعالیت در ارائه خدمات اینترنتی ISP آغاز نمود. در مدت کمتر از یک سال این شرکت تبدیل به بازیگردان اصلی در این صنعت شده و این موفقیت منجر به دسترسی به اینترنت پرسرعت بین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و کاربران شد.

شاید ستون فقرات اصلی اینترنت با این شرکت شناخته می شد که توسط کانال اصلی فیبرنوری پشتیبانی شده و توسط ماهواری ای که مستقیما به اینترنت کشور ایالات متحده متصل است، پشتیبان گیری می‌کند. سیستم و شبکه مشاوران بین المللی فناوری اطلاعات به شکلی طراحی شده که شرکت دی نت را قادر می سازد با سرعت زیادی توسعه بیابد و بتواند کاربران بیشتری را در خود جای دهد. این شرکت یکی از مهم ترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه می‌باشد.

در کشور اندونزی نیز یک سیستم شبکه خوب با زیر ساخت مناسب برای حمایت از دی نت تنظیم شده که کاربران را برای استفاده از شبکه اینترنت تشویق می کند. در سال 1997 دی نت فناوری را با سبک زندگی مدرن تلفیق کرد و یک پورتال به نام Diffy.com راه اندازی کرد که برنامه های هیجان انگیزی برای کاربران جوان بود و دارای چت آنلاین، مشاوره، خرید و ... بود.

مشاهده متن