Loading...
مرتب سازی : گران ترین

نمایش : 1 − 2 از 2 نتیجه

فقط موجود
حذف فیلترها
  • 1

 


کیف پول دیجیتال کول ولت اس توسط شرکت CoolBitX ساخته شده است که این شرکت در سال 2014، در تایوان راه‌اندازی شده است. بنیان‌گذار و مدیرعامل این شرکت، مایکل او، زمانی که هکرها از شرکت Mt او کلاهبرداری کردند؛ به این نتیجه رسید که کیف ‌پول‌ های دیجیتال، متضمن آینده شرکت خواهند بود. از اکتبر 2018، شرکت CoolBitX با همکاری شرکت CoinGate تبدیل به اولین ارائه دهنده سخت افزار ذخیره‌ کننده کریپتوکارنسی می ‌شود که پرداخت با ارزهای دیجیتال را از طریق وبسایت خود قبول می ‌کند. در واقع با این مشارکت اولین گام‌  به سمت پرداخت با کیف پول دیجیتال برداشته شد. 
معرفی کول ولت اس 
کول ولت اس در واقع "اولین کیف پولِ سخت افزاری موبایل در دنیا" می باشد. اما این به چه معناست؟ کول ولت اس در واقع، کیف پول سخت افزاری بلوتوثی می باشد که در سایز کارت های اعتباری می باشد و از توکن های گوناگونی از جمله : بیت کوین، اتریوم، لیت کوین، XRP ،ERC20  و غیره پشتیبانی می کند. قبل از هرچیز باید باید بدانید که کیف پول سرد چه چیزی است. در کل، ارزهای رمزنگاری شده در دو نوع کیف پول دیجیتالی ذخیره می شوند: سرد و گرم. کیف پول های گرم رابط ها و نرم افزارهای آنلاین می باشند و همیشه به اینترنت وصل هستند. کیف پول های سرد یک دستگاه سخت افزاری بوده که تمام ارزهای رمزنگاری شده را در بستر بلاک چین ردیابی کرده و در کیف پول ذخیره می‌کند.

کیف پول های سرد نیازی به اینترنت ندارند. امنیت کول ولت اس به بالاترین استاندارد امنیت صنعتی یعنی +CCEAL5، مجهز می باشد.  این بدان معناست که کلید شخصی شما در آن ایمن می باشد. حتی درصورت بررسی فیزیکی این کیف، امنیت آن برقرار خواهد بود. از طرفی، کلید شخصی شما هرگز CoolWallet S ترک نمی کند. دستگاه های اینترنت باید به CoolWallet S شما جفت شده و سپس برای برقراری ارتبات با CoolWallet S از تایید رمز عبورِ تصویری یک مرحله ای استفاده کنند.

مشاهده متن