Loading...
نمایش کالاهای موجود
مرتب سازی : گران ترین

فیلتر محصولات

  • 1

 

لوگو برند وان مور

شرکت وان مور در سال 2012 با همکاری مدیر شرکت شیائومی و 3 تن از مدیران سابق فاکس کان تاسیس شد و یک کمپانی پیشرو در زمینه تجهیزات صوتی نظیر اسپیکر، هدست و هندزفری است. در سال 2014 و پس از 2 سال تاسیس وان مور، بیش از 10 میلیون از هندزفری و ایرفون های آن در سطح چین به فروش رفت که در رقابت با ایرپاد های اپل بی سابقه بود. لذا مدیران آن تصمیم به گشترش محصولات خود در سطح جهان شدند. استراتژی آنها ارائه دستگاه های صوتی با کیفیت با قیمت مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

1more یک برند معتبر

گری هسیه یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی این شرکت در مصاحبه ای گفت که می خواهد همانند خودرو لکسوس در سطح تجهیزات صوتی پیشرفت داشته باشد. مقر اصلی آنها در شنژن چین بوده و در حال نبرد سختی با شرکت اپل بوده و به کمک شیائومی و لنوو می خواهد تصور غلط عموم مردم در خصوص کیفیت پایین محصولات چینی را از بین ببرد.

از مهم ترین برنامه های وان مور ایجاد هدست و هندزفری هاییست که از پیام رسان های داخلی کشور چین برای ارسال فوری پیام ها استفاده کند و حتی از سایر پیام رسان های بین المللی نیز پشتیبانی کند. هسیه در ادامه مصاحبه خود گفته که مهم ترین چالش آنها، افزایش آگاهی از برند و آشنا سازی مردم جهان با محصولات وان مور می باشد.

مشاهده متن